Тарифи таксі 838 в Дніпрі

Чи можуть бути послуги таксі в місті-мільйоннику одночасно і якісними, і недорогими? Наша компанія точно знає, що хороше дешеве таксі у Дніпрі існує. Викликати його можна за простим номером 838. До речі, виклик таксі з мобільного через 838 вам не коштуватиме ні копійки, яка, як відомо, гривню береже. Ми готові допомагати вам економити завжди. У тому числі при розрахунку вартості поїздок.

Таксі Дніпра: тарифи від служби «838»

На таксі у Дніпрі ціни різні у компаній і приватних перевізників. А в наш час вони ще й мають тенденцію часто змінюватися. І буває, що клієнти губляться в розцінках, не можуть розібратися в тому, як відбувається розрахунок вартості таксі, не знають наскільки виправдана названа водієм автомобіля сума послуги перевізника.

Наша служба таксі працює прозоро і, при необхідності, ви завжди зможете отримати консультацію з питань ціноутворення на послуги нашого таксі в Дніпрі і інших містах України, де ми працюємо.

Вартість поїздки визначає не водій і не диспетчер, а маркетингова служба компанії. В її обов’язки входить постійно відслідковувати тарифи на таксі в Дніпрі і пропонувати нашим клієнтам найбільш прийнятну ціну на переїзд в автомобілі, щоб і ваш бюджет зберегти, і не знизити якість наших послуг.

Отримані дані закладаються в програму, якою користуються оператори в процесі замовлення автомобіля. Саме вона проводить розрахунок вартості. Але ціна на таксі в Дніпрі залежить не тільки від загальних розцінок в місті.

При розрахунку вартості поїздки на таксі враховуються наступні параметри:

  • категорія автомобіля: легковий, вантажний, вантажопасажирський;
  • комфорт-клас автомобіля;
  • довжина шляху;
  • перетин межі міста;
  • наявність додаткових послуг – кондиціонер, дитяче крісло, салон для курців;
  • екстрений виклик: терміновий, попередній, нормальний;
  • наявність попутників.

Також на ціну проїзду у таксі по Дніпрі за допомогою нашої компанії може вплинути акційна пропозиція, якщо раптом нашому клієнтові доведеться стати учасником акції. Але в такому випадку це станеться тільки на користь вашому бюджету: тариф на таксі у Дніпрі буде знижений.

Єдина система ціноутворення

У будь-якому місті, де працює служба таксі «838», вас чекає однаково якісний рівень сервісу і однаковий підхід до розрахунку вартості поїздок. Гості Дніпра, вже знайомі з нашою роботою в Києві, Львові чи Харкові, можуть по звичному номеру отримати в потрібний час машину обраного класу і заздалегідь знати, який рівень розцінок їх очікує.

Щасливої ​​дороги!