Замовити таксі онлайн

google_play-300x104 available-appstore-300x103

Комп’ютери вже настільки проникали в наше життя, що буквально кожен сервіс вже можна знайти і замовити з їх допомогою. Точно також тепер можливе замовлення таксі онлайн в Дніпрі і області.

Зручність замовлення таксі онлайн в Дніпрі

Немає сумнівів, що це багато в чому зручніше, ніж виклик автомобіля з водієм шляхом переговорів в телефонному режимі. Як мінімум, тим, що можна не відкладаючи побачити і маршрут поїздки, і вартість. І, якщо в процесі вас що-небудь не влаштує, ви можете відмовитися до остаточної згоди на виклик машини.

Але найголовніше, що виклик таксі Дніпра через нашу службу можливий і за допомогою одного лише мобільного телефону. Важливо лише заздалегідь завантажити і встановити на мобільний наше спеціальне програмне забезпечення. І далі буде потрібно всього лише пару кліків для того, щоб швидко викликати машину від Taxi-838 в будь-який час дня чи ночі.

Це особливо зручно, якщо замовлення доводиться робити в шумному місці, де ваш голос оператор може не почути зовсім. Або якісь слова почує неправильно, і в підсумку машина може приїхати зовсім не туди, куди ви її викликали. Якщо ви замовляєте таксі онлайн в Дніпро або область через спецпрограми, помилки просто неможливі.

Ще одна зручність саме такого способу оформлення виклику таксомоторного автомобіля в тому, що через програму замовлення швидше надходять до водіїв. Що дозволяє заощадити час і на очікування авто, що іноді має вирішальне значення у разі екстрених викликів.

Як оформити виклик таксі онлайн в Дніпрі через службу «838»

Якщо заходите з мобільного, то просто включайте наш додаток. Якщо у вас комп’ютер перед очима, то заходьте на наш сайт, і тут спецдодаток вже не знадобиться.

При замовленні ви вказуєте:

  • потрібний вам клас автомобіля;
  • час замовлення (його терміновість);
  • >крайні точки маршруту – звідки і куди потрібно буде їхати водієві;
  • своє ім’я, яке назвете водієві;
  • і обов’язково свій телефон для швидкого зв’язку.

Далі програма вам показує тариф, вартість проїзду. Якщо вас все влаштовує, натискаєте кнопку «замовити», і чекайте в максимально короткий термін відповідь про те, що замовлення прийняте, а незабаром і дані автомобіля, який приїде за вами в зазначений час у зазначене місце.

Важливо!

Перед тим як натиснути останню кнопку при замовленні таксі онлайн для Дніпра, обов’язково перевірте чи правильно вказані всі дані. Це допоможе уникнути неприємних ситуацій через неуважність і збереже ваш час.