• advantage-1
  Єдиний номер для всієї України
 • advantage-2
  Ввічливі і уважні диспетчери
 • advantage-3
  Мобільний додаток з геолокацією
 • advantage-4
  100% подача автомобіля

Вигідне і швидке таксі в м. Дрогобич

У місті Дрогобич таксі викликають кожні 5 хвилин, а це означає, що воно користується популярністю серед жителів. З іншого боку послуга дійсно актуальна для будь-якого міста, оскільки часто дуже важливо вчасно встигнути на зустріч, побачити рідну людину чи організувати зустріч дорогого гостя. Ситуацій буває безліч – ми працюємо в 8 містах України протягом 14 років, та в будь-який момент готові запропонувати послуги таксі на вищому рівні, гарантуючи найкраще для своїх клієнтів.

Одна з пріоритетних можливостей таксі “838” в місті Дрогобич – це виклик машини як в режимі онлайн, так і за допомогою мобільного телефону. Потрібно лише знати номер 838 - оператори швидко дадуть відповідь на ваш дзвінок й організують швидкий приїзд транспорту.

Таксі з бездоганною репутацією

Чому таксі у м. Дрогобич, номер якого – 838, обирає величезна кількість людей? Ми пропонуємо свої послуги максимально відкрито і чесно, а також намагаємося дотримуватися таких правил роботи з клієнтами:
 • Збереження багатого вибору автопарку. Протягом багатьох років ми накопичували не тільки досвід, але й автопарк – в даний час в нашому розпорядженні величезний автопарк з автомобілями від середнього класу до VIP транспорту на будь-який смак.
 • Індивідуальна робота з кожним клієнтом. Служба таксі “838” – це уважне ставлення до кожного клієнта. Щоб гарантувати якість своїх послуг і в точності виконувати вимоги пасажирів, попередньо ми враховуємо всі нюанси майбутньої поїздки.
 • Задоволеність пасажирів. Принципи нашої роботи працюють таким чином, щоб клієнт отримував саме ту послугу, в тому числі той транспорт, які бажав, в результаті простого набору номера “838”.
 • Доступність. Ціни на таксі з кожним роком неухильно ростуть, ми ж вважаємо за краще тримати демократичну цінову політику та пропонувати тільки доступні ціни для своїх клієнтів.

Якість послуг - наша головна перевага!

Щоб скористатися послугами таксі в м. Дрогобич, вам необхідно лише набрати номер 838. Наші оператори передзвонять вам відразу ж, завдяки роботі багатоканальної телефонної системи. Уточніть маршрут, по якому планується поїздка, й вимоги до автомобіля. Фахівці відразу врахують всі нюанси й в найкоротші терміни повідомлять вам який номер і марка автомобіля чекатимуть на вас в умовленому місці.

Служба таксі “838” – це унікальний сервіс в Україні, доступні тарифи та вища якість послуг!

838єдиний номер
для всієї України
Вибери
своє місто