Таксі у м. Дрогобич: про нас

Темп навіть невеликого міста – це постійна гонитва в низці численних справ. Необхідно все встигнути, бути вчасно в потрібному місці й в необхідний час. Особливо проблема нестачі часу актуальна для тих, хто не сидить без діла. Саме тому є у місті Дрогобич таксі “838”, яке допоможе вам значно розвантажити власний графік, і завжди встигати, показуючи тим самим свою пунктуальність.

Ми працюємо на ринку послуг вже більше 14 років, і вже встигли зарекомендувати себе як компанія з бездоганною репутацією. Скористатися нашими послугами зможете й ви, тим більше, що замовити таксі у нас – це проста та швидка опція.

Перш за все – безпека й комфорт пасажирів

Щоб скористатися таксі в м. Дрогобич, номер 838 допоможе вам зв’язатися з операторами навіть з мобільного телефону. Наші фахівці в постійному режимі готові вислухати ваші побажання, та в найкоротші терміни відправити потрібний автомобіль за потрібною адресою.

Ми подбаємо про те, щоб ви заздалегідь знали вартість проїзду, таким чином можна заздалегідь планувати бюджет поїздки. Крім того в арсеналі таксі “838” тільки кращі автомобілі – від середнього класу до VIP-пропозицій.

Що дуже важливо – ми гарантуємо повну безпеку наших пасажирів та своєчасну доставку по необхідній адресі. Служба “838” працює в багатьох містах України, тому ви зможете викликати таксі вже прямо зараз.