Дешеве таксі в м. Дрогобич: наші тарифи

Не секрет, що житель сучасного міста все частіше користується послугами таксі. Це дозволяє значно заощадити дорогоцінний час, а іноді організувати «вікно» в щільному графіку. Саме тому дешеве таксі у м. Дрогобич пропонує для вас свої послуги – можливість викликати будь-яку машину від середнього до VIP класу в режимі онлайн або за найпростішим номером телефону 838.

На ринку послуг ми працює вже більше 14 років й пропонує бездоганну якості послуг при цьому абсолютно доступних цінах! Наші водії працюють в 8 великих містах України й всюди діють тільки демократичні тарифи – переконайтеся в цьому самі, ознайомившись з прайсом в режимі онлайн.

Наші переваги

Коли вам потрібне дешеве таксі, Дрогобич запропонує службу “838”. Важлива наша перевага – це репутація, яку ми зберігаємо багато років. Таксі “838” обирають, бо ми:

  • Гарантуємо пунктуальність для своїх клієнтів. Ми ламаємо всі стереотипи та поспішаємо довести, що низькі ціни ще не означають погану якість послуг. Наші водії завжди швидко під’їжджають на місце виклику та дотримуються всіх побажань пасажирів.
  • Пропонуємо широкий вибір автомобілів. У нашій службі ви зможете замовити автомобіль для пересування будь-якого класу: від середнього до вищого, все завдяки тому, що в наявності вельми багатий автопарк.
  • Ми чесні зі своїми клієнтами! Уявні послуги й приховані тарифи – це не про таксі “838”. Надаючи свої послуги, ми відкрито заявляємо про ціни і можливості, бо пропонуємо максимальну чесність своїм клієнтам.

Як розрахувати вартість поїздки?

Отже, якщо ви плануєте вирушити в поїздку за допомогою водіїв нашої служби таксі “838”, вам не потрібно розраховувати кілометраж, щоб знати точну вартість проїзду. Зателефонуйте за номером 838 і розкажіть про запланований шлях – наші оператори зорієнтують вас в бюджеті. Ви будете знати точну ціну проїзду, обираючи дешеве таксі у м. Дрогобич, – саме стільки фінансових коштів знадобиться на поїздку й не гривні більше. При необхідності можна повідомити про зупинки та заїзди – наші фахівці також швидко порахують вартість поїздки.

Наші тарифи максимально доступні – це приємна можливість використовувати таксі так часто, як це необхідно.