Тарифи таксі 838 в Харкові

Є дешеве таксі в Харкові?

Таксі у великому місті – один з найбільш популярних видів транспорту. Можливість викликати машину в будь-який час доби, оперативність, безпека і комфорт, безсумнівно, впливають на вартість поїздки, але навіть в цій ситуації потрібен раціональний підхід. Таксі 838 пропонує найдоступніші ціни в Харкові і гарантує бездоганний сервіс.

Прозора система тарифів

Служба таксі 838 працює за принципом попереднього визначення вартості, тобто клієнт, який звертається до диспетчера, відразу дізнається, скільки доведеться заплатити за послугу.

Поїздку в салоні сучасного авто з досвідченим водієм таксі 838 в Харкові ви оплачуєте за тарифом диспетчера. Розцінки фіксовані і не змінюються залежно від часу доби, у свята і вихідні.

Хто не стикався з ситуацією, коли таксисту доводиться чекати клієнта? Ви буквально на пару хвилин забігаєте в офіс за документами або в магазин за покупкою, а водій вимагає за це чималі гроші.

З таксі 838 подібного не трапиться! Спокійно плануйте графік своєї поїздки з можливістю зупинок там, де вам потрібно, з урахуванням низької вартості простою.

Програмний розрахунок вартості

Тарифи таксі Харкова 838 розраховуються за допомогою спеціального програмного забезпечення. Подібні заходи виключають умисне або помилкове збільшення кілометражу, що часто відбувається при користуванні послугами приватних таксистів:

  • Повідомте диспетчеру адреси або орієнтири, звідки і куди ви плануєте їхати, зупинки і т.д.
  • Співробітники внесуть ці дані в комп’ютер, і програма моментально надасть схему майбутнього шляху і точну вартість.

Ми обов’язково попередимо вас про ті ділянки маршруту, де зараз проводяться дорожні роботи або спостерігається великий потік машин, і запропонуємо оптимальну схему проїзду за діючими розцінками.