Замовлення таксі онлайн в Харкові

Найкраща альтернатива телефонним дзвінкам

google_play-300x104 available-appstore-300x103Замовлення таксі по телефону – давній і перевірений спосіб, але в багатьох містах нашої країни, в тому числі і в Харкові, пасажири викликають машину, не вдаючись до допомоги стаціонарного або мобільного телефону. Все дуже просто: потрібно зайти на сайт і заповнити форму заявки.

Таксі 838 пропонує своїм клієнтам скористатися можливістю виклику таксі через інтернет і не витрачати дорогоцінний час на дзвінки. Також ви відразу дізнаєтеся вартість майбутньої поїздки, виходячи з наведених вами даних.

Інформація для замовлення таксі онлайн в Харкові

  • Адреса подачі

У цьому рядку пасажир повинен ввести точну адресу з зазначенням номера будинку, куди диспетчеру слід направити водія.

  • Адреса доставки

Для точного розрахунку вартості послуги диспетчеру знадобиться адреса кінцевої точки вашого слідування.

  • Ім’я та контактний телефон

Ці дані є обов’язковими при заповненні форми, щоб наші співробітники знали, як до вас звертатися, і за яким номером уточнити деталі в разі необхідності.

Додаткові відомості

Під’їзд

Деякі багатоквартирні будинки мають декілька парадних входів. Водій швидше знайде вас, а ви помітите нашу машину, якщо вкажете номер під’їзду.

Примітки

У цьому полі вкажіть прикмети, які допоможуть водієві нашої служби припаркуватися, відшукати потрібний поворот, вхід в будівлю і т. д.

Пасажири в заявці онлайн відзначають, планується поїздка по Харкову або за його межі, потрібен кондиціонер в таксі, чи їдуть разом з ним тварини. Поставте позначку, якщо ви бажаєте замовити авто попередньо.

Виклик таксі 838 через інтернет в Харкові – це швидко, зручно і з гарантією результату!

Таксі 838: Швидкий номер — швидке замовлення!