Організація трансферу у Києві

Служба таксі 838 пропонує послуги по організації трансферу в місті Києві. Дана послуга включає в себе подачу комфортного таксі з водієм в призначений вами час. На нашому порталі ви можете замовити:

  • Таксі Київ-Бориспіль.
  • Таксі Київ-Жуляни.
  • Таки з/до залізничного вокзалу.

Багато з тих, хто стикався з міжміськими чи міжнародними переїздами знає, наскільки може зіпсувати поїздку непрофесійне таксі. Служба таксі 838 пропонує своїм клієнтам найкращий сервіс, а саме поїздку на комфортабельних нових іномарках, спілкування з ввічливими і професійними водіями, точний час подачі авто, допомогу з багажем, доступну вартість.

Чому це зручно?

Замовити таксі в аеропорт Бориспіль або Жуляни ви можете за номером 838 або залишивши он-лайн заявку на нашому сайті. Клієнти нашого сервісу можуть не сумніватися в тому, що таксі буде очікувати їх біля під’їзду в зазначений час і без перешкод доставить їх в аеропорт. Наші водії відмінно знають місто і при виникненні заторів або яких-небудь інших непередбачених ситуацій зможуть доставити вас в пункт призначення вчасно. Також наші клієнти можуть заздалегідь вибрати модель авто, вказати чи необхідна наявність дитячого крісла, визначиться з місткістю автомобіля, кількістю пасажирів та іншими нюансами, що зроблять вашу поїздку набагато комфортнішою та приємнішою.

Таксі в Бориспіль, Жуляни або залізничний вокзал – це зручний і доступний варіант пересування по місту, звернувшись в нашу службу таксі 838, ви завжди можете розраховувати на якісний сервіс і прийнятні ціни.

Якщо ви прибули до Києва з іншого міста або країни і вам потрібне таксі з Борисполя, Жулян або залізничного вокзалу, але ви не бажаєте переплачувати водіям таксі, що завжди чатують біля аеропорту, наберіть номер 838. Вже через кілька хвилин до вас прибуде комфортний автомобіль з ввічливим і професійним водієм, який допоможе покласти ваш багаж і довезе вас до пункту призначення за адекватну ціну.

Як можна замовити трансфер?

Служба виклику таксі 838 працює цілодобово. Ви можете замовити таксі до Борисполя, Жулян чи залізничного вокзалу в будь-який час доби. При цьому оператор заздалегідь повідомить вам вартість поїздки і час подачі автомобіля. У випадку, якщо ви плануєте свою поїздку заздалегідь і знаєте час прибуття свого літака або поїзда, ви можете зв’язатися з нашою службою за день, тоді таксі буде чекати вас у необхідний час в аеропорту. Навіть у випадку затримки рейсу ви можете не хвилюватися про те що водій таксі дочекається вас і довезе за вказаною адресою.

Швидкий номер – швидке таксі в аеропорт!