Тарифи таксі 838 в Києві

Замовити недороге таксі (Київ) ви зможете в службі «838». Оскільки наша компанія вже більше 12-ти років працює на ринку послуг в Україні (на території восьми міст), плануючи розширення своєї діяльності в майбутньому, ми уважно ставимося до фінансової сторони питання. Позиція служби «838» – тарифи таксі повинні бути доступними. Недорого, в нашому розумінні, означає вигідну вартість поїздки на різні відстані, зберігаючи при цьому найвищу якість послуг, що надаються.

Таксі недорого в Києві

Служба «838» пропонує замовити таксі дійсно недорого, але при цьому, ми обов’язково додержуємося головних принципів роботи:

  • Пунктуальність. «Дешево» не означає погано! Ми довели це, надаючи транспорт в найкоротші терміни, при цьому гарантуючи демократичність в тарифах.
  • Великий вибір автомобілів. В автопарку є машини різного класу, що дозволяє нам «підлаштуватися» під замовника в будь-якій ситуації.
  • Відкритість. Ми не приховуємо вартість наданих послуг – всі тарифи доступні для наших клієнтів.

Швидке реагування на запити клієнтів ідеально поєднуються з цінами. Це доводить розвиток нашої служби, вдосконалення послуг, що надаються, і величезна кількість вдячних і постійних замовників у всіх містах України, де здійснюється наша діяльність.

Розрахунок вартості

Щоб розрахувати вартість поїздки в таксі «838» не обов’язково здійснювати складні математичні обчислення з метою співвіднести довжину маршруту і вартість одного кілометра їзди. Все, що потрібно нашим клієнтам – зателефонувати за коротким номером «838» і ми розповімо про те, які тарифи діють в даний час.

Повідомивши лише початковий і кінцевий пункт проїзду, ви дізнаєтеся кінцеву вартість. Якщо ви плануєте відвідати відразу декілька місць, то розкажіть про це диспетчеру – наша програма автоматично розрахує вартість і, повірте, навіть самі тривалі поїздки будуть коштувати для вашого гаманця відносно дешево.

Наші тарифи вас приємно здивують!