Послуга “Тверезий водій” у Києві

Кожному власнику автомобіля знайома ситуація, коли на будь-якому заході або просто при зустрічі з друзями доводиться відмовляти собі у вживанні алкогольних напоїв. І це абсолютно вірна позиція, адже від реакції і уваги водія залежить не тільки цілісність авто, а і його безпека, а також безпека пасажирів та інших учасників дорожнього руху. І все ж, якщо ви вирішили розслабитися і дозволити собі випити алкогольний напій, не варто ризикувати і сідати за кермо автомобіля. Як же бути у такому випадку? Залишити авто на стоянці, а на ранок наступного дня повернутися за ним? Це незручно, та й небезпечно. У такому випадку вам допоможе послуга – тверезий водій, яку пропонує служба таксі 838.

Вже багато наших клієнтів оцінили, наскільки зручна ця послуга, адже вона дозволяє не турбуватися про те, як ви дістанетеся додому після відпочинку в ресторані, кафе або в гостях. Водії служби таксі 838 подбають про вашу безпеку і збереження вашого автомобіля.

Як це працює?

Щоб скористатися послугою “тверезий водій”, достатньо зв’язатися з оператором нашої служби і вказати час і місце, куди повинен прибути наш водій. Він відвезе вас в призначений пункт і припаркує авто для того, щоб вже наступного ж дня ви могли скористатися власним транспортом. Дана послуга допоможе вам:

  • безпечно дістатися додому;
  • уникнути дорожніх пригод у випадку водіння в нетверезому вигляді;
  • запобігти отриманню штрафів та інших заходів покарання в разі затримання співробітниками ДАІ.

Замовити послугу тверезий водій в Києві ви можете, набравши номер 838 або залишивши он-лайн заявку на нашому сайті. Вартість даного сервісу вам скажуть оператори нашої служби в залежності від часу і дальності поїздки.