Замовити таксі онлайн

google_play-300x104 available-appstore-300x103
Бонуси не нараховуються при замовленні Таксі 838 через онлайн форму з сайту! Рекомендуємо встановити мобільний додаток і регулярно отримувати 5% від вартості поїздки.

Стрімкі технічні та інформаційні зміни в суспільстві вже нікого не дивують. Глобальна мережа дозволила нам забезпечити легкість і доступність організації багатьох заходів, пов’язаних з роботою таксі, що, безсумнівно, економить багато часу. Наша служба 838 з радістю пропонує своїм клієнтам замовити таксі онлайн в Києві вже прямо зараз, гарантуючи максимальний комфорт пересування і не тільки.

Замовити таксі в службі 838: просто, доступно, зручно!

Оскільки в Києві обійтися без таксі просто неможливо, ми зробили все, щоб замовлення автомобіля в нашій службі було швидким і доступним. Тому, спираючись на безцінний 12-річний досвід успішної роботи, наші фахівці готові запропонувати вам:

  • замовити таксі потрібної марки – є власний автопарк з комфортними автомобілями середнього класу і вище;
  • послуги ввічливих і досвідчених водіїв, які працюють по Києву;
  • можливість швидкого виклику таксі, як за коротким номером 838 (з будь-якого міста України, де функціонує служба), так і за допомогою цього інтернет-сайту.

Щоб забезпечити відмінний сервіс для своїх клієнтів, ми постійно працюємо над вдосконаленням власного інтернет-ресурсу і гарантуємо, що ваш виклик таксі через онлайн форму – це проста процедура, доступна кожному, навіть не досвідченому користувачеві. Все, що вам потрібно – це ввести дані поїздки і відправити запит. Потрібний автомобіль буде готовий вже через кілька хвилин.

Будьте мобільними в ритмі великого міста, ми забезпечимо максимальний комфорт пересування і вашу пунктуальність.