• advantage-1
  Єдиний номер для всієї України
 • advantage-2
  Ввічливі і уважні диспетчери
 • advantage-3
  Мобільний додаток з геолокацією
 • advantage-4
  100% подача автомобіля

Таксі Луцьк: служба 838

У Луцьку, як і в багатьох містах України, на послуги таксі відзначається високий попит. Це обумовлено доступною вартістю пропозицій від служби таксі "838", та необхідністю заощадити час. Авто буде потрібно, щоб не запізнитися на важливу зустріч з робочих питань, зустріти друзів або родичів, а також на будь-які інші заходи, що вимагають пунктуальності. Тому наша компанія пропонує в Луцьку таксі на вигідних умовах. Крім того, за час нашої діяльності, а це більше ніж десять років, служба відкрила філії в 13 містах України. Пояснити такий успіх можна доступними цінами і високою якістю обслуговування.

Високий авторитет таксі "838"

Не секрет, що більшість жителів міста Луцьк віддають перевагу саме нашій компанії. Адже ми не тільки пропонуємо найдешевше таксі у Луцьку, а й прозорі умови співпраці. Ми завжди дотримуємося таких правил роботи з клієнтами:
 • завдяки оптимальним тарифним планам, наша компанія пропонує найдоступніше за ціною таксі Луцька;
 • ми серйозно ставимося до кожного замовлення й знаходимо індивідуальний підхід до запитів і побажань усіх клієнтів;
 • завдяки широкому вибору автомобілів, кожен може замовити таксі у Луцьку, обравши марку і клас машини на свій розсуд;
 • наші оператори та водії якісно виконують свою роботу, а тому своєчасне прибуття в пункт призначення і гарний настрій гарантовано кожному клієнту.

Таким чином, таксі в Луцьку від нашої компанії – це оптимальний варіант, щоб ніколи не спізнюватися та переміщатися по місту з комфортом.

Тільки висока якість послуг

Якщо у вас з'явилася необхідність викликати таксі у Луцьку, телефон 838 набрати легко. Вже через кілька секунд наш фахівець буде готовий вислухати ваші побажання. Таке швидке з'єднання можливо завдяки багатоканальній телефонній системі, яка використовується для прийняття замовлень. Також, щоб викликати таксі у Луцьку, номер "838" набирати не обов'язково, адже можна скористатися зручним мобільним додатком компанії, для подачі заявки онлайн. В обох випадках потрібно вказати свої побажання, а наші фахівці втілять їх у життя. Про марку і номер машини додатково повідомляють на мобільний телефон клієнта.
838єдиний номер
для всієї України
Вибери
своє місто