Тарифи таксі 838 в Маріуполі

Дешеве таксі в Маріуполі: економія плюс якісний сервіс

Таксі – зручний вид індивідуального міського транспорту. Машина за вашим викликом приїде в будь-який час дня і ночі, оперативно і з комфортом доставить за потрібною адресою. Однак від послуг таксі багато хто відмовляється через високу плату за проїзд. Таксі 838 – це оптимальні ціни в Маріуполі, чесна тарифна політика і якісний сервіс!

Таксі 838 відразу повідомляє своїм пасажирам вартість поїздки. Як тільки ви повідомите диспетчеру адреси подачі і доставки, співробітник повідомить вас про суму. Ціну замовлення розраховує спеціальна програма.

Точність до кілометра

Оплата проїзду включає вартість за кожен кілометр. Спостерігати за тим, яку відстань проїхав автомобіль, і яка сума буде вказана в чеку, ви зможете завдяки наявності спеціальних лічильників, які є в кожній нашій машині. Поїздки на будь яку відстань оплачується за тарифом оператора.

Кілометр шляху в зручному та безпечному таксі 838 – це перш за все вигідний тариф.

Символічна плата за простій

Очікування клієнта – звичайна справа для таксистів. Звичайно, ніхто і не говорить про півгодинні простої. Йдеться про кілька хвилин, коли пасажирові потрібно терміново відлучитися, або ж клієнт запізнюється.

Чи потрібно брати за подібні простої мало не подвійний тариф? Таксі 838 категорично проти подібних рішень, і розрахунок проводить оператор.

Вартість розраховує комп’ютер

Розрахунок тарифів в таксі Маріуполя 838 проводиться за допомогою спеціальної програми. Комп’ютер надасть точну інформацію про протяжності маршруту, і на основі кілометражу дозволить дізнатися суму вашого чека. Завдяки такій системі розрахунку не відбувається помилкової або навмисної накрутки кілометражу. Для того, щоб розрахувати вартість:

  • диспетчер повинен знати адресу подачі таксі і кінцевого пункту маршруту
  • дані заносяться в програму для отримання схеми шляху і вартості замовлення

Програмне забезпечення дозволяє визначити оптимальний маршрут, тому ви заощадите свій час і гроші. У разі проведення дорожніх робіт або інших перешкод, які можуть завадити проїзду, ми попередимо вас заздалегідь і узгодимо альтернативну схему поїздки.