Замовлення таксі онлайн в Маріуполі

 

Телефонний дзвінок або інтернет?

Згідно зі статистикою більшість пасажирів в Маріуполі роблять замовлення таксі по телефону, але зі збільшенням користувачів інтернету актуальності набувають онлайн заявки. Вам не потрібно відриватися від робочого процесу, навчання або розваг: досить зайти на наш сайт і вказати необхідні дані. У призначений час автомобіль буде очікувати вас.

Заощаджуйте час разом з таксі 838 і отримуйте повну інформацію про своє замовлення! Функція онлайн замовлень дозволить вам не тільки викликати машину, але і самостійно прорахувати вартість своєї поїздки залежно від довжини маршруту.

Як зробити замовлення таксі онлайн в Маріуполі

  • Куди подати машину

Адреса подачі – головний пункт форми замовлення. Диспетчер повинен точно передати ваші координати водію – назва вулиці і номер будинку.

  • Пункт призначення

Якщо ви бажаєте дізнатися суму, яку належить заплатити за поїздку, вкажіть адресу, куди плануєте їхати.

  • Контактні дані пасажирів

Без контактного телефону диспетчер служби 838 просто не зможе з вами зв’язатися. У деяких ситуаціях потрібно уточнити деталі.

Вкажіть додатково

  • Як знайти під’їзд

Щоб водій якнайскоріше знайшов ваше парадне в багатоквартирному будинку, повідомте нам номер під’їзду.

  • Особливі зауваження:

Нумерація будинків та під’їздів не завжди піддається логіці. Іноді набагато простіше орієнтуватися за якими-небудь особливими ознаками, щоб швидше під’їхати до будинку, офісу і т.д.

Робите виклик таксі в Маріуполі? В онлайн формі відзначте галочкою побажання стосовно наявності кондиціонера в таксі, чи планується поїздка в межах Маріуполі або за місто, чи будете перевозити багаж, тварин і т.д.