Тарифи таксі 838 в Одесі

В суєті повсякденних справ жителю сучасного міста просто не обійтися без такої послуги, як таксі. При цьому, замовляючи автомобіль для прямування за визначеним маршрутом, більшість людей насамперед цікавляться вартістю проїзду до кінцевого пункту. Наша служба таксі 838 завжди враховує фінансову вигоду своїх клієнтів, пропонуючи свої послуги, і відноситься до фінансової сторони питання з великою педантичністю.

Служба 838: якісне і дешеве таксі Одеси

Найдешевше таксі в Одесі «838» за 12 років успішної діяльності на українському ринку зуміло завоювати довіру споживачів. Справно функціонуючи на території восьми міст (у перспективі – по всій країні), ми пропонуємо вигідне поєднання «доступна ціна/висока якість» для клієнтів з будь-яким бюджетом і гарантуємо:

  • оперативне надання потрібного транспорту;
  • уважність і чемність диспетчерів;
  • надання повної інформації про вартість проїзду на різні відстані ще на стадії оформлення заявки;
  • прийом заявок в цілодобовому режимі 7 днів в тиждень;
  • можливість замовити таксі недорого в режимі онлайн на нашому сайті.

Крім того, щоб гарантувати доступну вартість на таксі та чудовий сервіс, ми щодня стежимо за станом машин, виконуємо технічні перевірки транспорту. Також велика увага приділяється водіям і їх готовності приступити до роботи. А при першій зустрічі з клієнтом, наші фахівці обов’язково довідаються про комфортність знаходження в салоні, при необхідності коригуючи режим роботи кондиціонера, кут нахилу сидінь і всього того, що може підвищити рівень зручності.

Розрахунок тарифу

Щоб зробити замовлення, зателефонуйте по телефону «838» з мобільного, і наші диспетчери уточнять подробиці поїздки і врахують всі побажання клієнта. Час очікування потрібної машини – мінімальний, як правило, ми вказуємо часові рамки і завжди прибуваємо до місця відправлення в строк.

Наша служба таксі «838» з успіхом доводить, що низька ціна проїзду на таксі по місту і передмістю може мати на увазі не тільки економію, а й найкращий сервіс, а також зручність для тих, хто звик цінувати свій час і раціонально його використовувати.