Замовити таксі онлайн

Для того, щоб замовити таксі онлайн – скористайтеся нашим мобільним додатком.

google_play-300x104available-appstore-300x103

Жоден з напрямків сфери послуг не обійшов стороною стрімкий розвиток інформаційних технологій. Служба таксі 838 одна з небагатьох, що діють в інтересах клієнта і йдуть в «ногу з часом», тому в даний час ми готові запропонувати вигідні та зручні умови для пересування по Одесі і не тільки. Не дивно, що серед явних переваг, що виділяють нас серед інших, можна назвати можливість оформити замовлення таксі онлайн (Одеса).

Як викликати таксі?

Якщо ви знаходитесь в Одесі, то щоб здійснити виклик таксі по місту або в передмістя, потрібно заповнити просту анкету із зазначенням вимог до транспорту, часу відправлення і шляху прямування. При необхідності, наші клієнти також зможуть в режимі онлайн вказати не один, а декілька шляхів прямування або передбачуваних заїздів, що дуже зручно. Крім того, оформляючи онлайн таксі, ви отримуєте такі переваги:

  • ви маєте можливість попередньо отримати інформацію про тарифи та повну вартість проїзду;
  • отримуєте доступ до оформлення замовлення в режимі онлайн 24 години на добу і 7 днів на тиждень;
  • зможете вказати індивідуальні особливості подання та проходження машини (у тому числі ступінь завантаження, наявність кондиціонера тощо).

Зазначимо, що служба 838 здійснює свою діяльність не тільки на території такого населеного пункту, як Одеса, але і в інших містах України. В даний час мешканці восьми великих мегаполісів можуть скористатися нашими послугами, а в недалекому майбутньому така можливість стане доступною для жителів всій Україні.