Тарифи таксі 838 в Полтаві

Чи можна знайти дешеве таксі в Полтаві?

Таксі – популярний вид міського транспорту. Графік роботи таксі не залежить від часу доби: ви можете викликати машину в будь-який час дня і ночі і швидко дістатися до пункту призначення з гарантією безпеки і комфорту. Послуги таксі завжди були не самими дешевими, але і в цьому випадку завжди можна знайти таксі в Полтаві з прийнятними цінами, і це – служба 838.

Чесна тарифна політика

Наші пасажири, коли сідають в автомобіль, вже знають, яку суму заплатять водієві. Диспетчер такси 838 повідомить вам, скільки буде коштувати проїзд відразу після оформлення замовлення, тобто розрахунок проводиться попередньо. У вартість входить:

Оплата за кожен кілометр

Лічильник та таймер – обов’язкове оснащення для кожного автомобіля. За допомогою даного обладнання пасажири мають можливість спостерігати кількість пройдених кілометрів.

Маршрут складаєте ви при замовленні таксі. Оплата проводиться з розрахунку спеціалізованою програмою за кілометр – досить економічно як для поїздки в комфортному автомобілі. Дуже важливо і те, що ми не змінюємо тарифи на послуги таксі в Полтаві в свята, вихідні або у певний час доби, наприклад, вночі.

Скільки коштує простий

Очікування клієнта, який відлучився у термінових справах, вважається звичайною справою для таксистів. Ніхто не забороняє робити зупинку, але в яку суму обійдеться простий? З таксистами-приватниками питання вирішується індивідуально і не завжди на користь клієнта, якому доводиться платити навряд чи половину тарифу за пару хвилин очікування.

З таксі 838 подібні ситуації виключені! Також вам ніхто не «накрутить» нечуваний рахунок за запізнення на пару хвилин. Будь-яке спірне питання допоможе вирішити оператор.

Вартість вираховує програма

Вартість проїзду визначає комп’ютер на підставі даних, отриманих від клієнта. Програма визначає відстань, надає інформацію про кількість кілометрів і вартість поїздки. Таким чином, пасажири застраховані від навмисного або помилкового збільшення маршруту, що нерідко трапляється при зверненні до приватників.

У замовленні ви повинні повідомити диспетчеру адреси виклику і доставки,

Диспетчер миттєво отримає схему майбутнього шляху й кілометраж