Таксі в інтернеті: швидке замовлення, зручна система

google_play-300x104 available-appstore-300x103

Більшість пасажирів таксі продовжують користуватися телефоном, щоб зробити замовлення таксі в Полтаві. Служба 838 пропонує зручну альтернативу мобільним і стаціонарним телефонами: наші клієнти можуть зробити термінову або попередню заявку через інтернет на сайті нашої компанії.

Заощаджуйте свій час і викликайте таксі 838, не відриваючись від робочого процесу або улюблених розваг! Заповнення форми займе не більше хвилини, і ви відразу отримаєте інформацію про вартість вашого замовлення.

Що потрібно для виклику таксі онлайн в Полтаві:

  • Повідомте адресу подачі

Назва вулиці і номер будинку – обов’язкова умова для замовлення. Диспетчер повинен передати водію точні координати.

  • Куди їдемо?

Напишіть адресу кінцевої точки прямування, і спеціальна програма відразу розрахує маршрут поїздки і вартість замовлення.

  • Ваші контактні дані

Форма буде вважатися недійсною, якщо ви проігноруєте внесення ваших контактних даних. Диспетчер може передзвонити вам для уточнення деталей, тому не забудьте вказати номер телефону та ім’я.

Додаткова інформація

  • Номер під’їзду

Багатоповерхові будинки можуть за своєю протяжністю займати мало не третину вулиці. Щоб водій і клієнт не втрачали час даремно на пошук потрібного парадного, повідомте необхідні данні нам його номер.

  • Важливі примітки

Машина прибуде набагато швидше, якщо ви зорієнтуєтеся диспетчера і водія, як краще вас знайти. Наприклад, де припаркувати автомобіль, повернути в арку, звернути увагу на який-небудь орієнтир і т.д. Кожен двір має свої особливості, про які бажано повідомити.

У числі приміток ми просимо наших клієнтів відзначити побажання: подавати машину з кондиціонером, чи планується перевезення багажу або тварин.