Тарифи таксі у м.Стрий

Замовити недороге таксі у м. Стрий ви зможете у службі «838» онлайн чи за телефоном. Оскільки наша компанія вже більше 12-ти років працює на ринку послуг в Україні (на території 8-ми міст), плануючи розширення своєї діяльності в подальшому, ми уважно ставимося до фінансовій стороні питання. Кредо служби «838» – тарифи таксі повинні бути доступними. Недорого, в нашому розумінні, значить вигідна вартість поїздки на будь-які відстані, зберігаючи при цьому якість надаваних послуг на високому рівні.

Дешеве таксі города Стрый

Служба «838» пропонує замовити таксі дійсно недорого, але при цьому, ми справно виконуємо головні принципи роботи:

    
  • Пунктуальність. «Дешево» не означає погано! Ми довели це, надаючи транспорт в найкоротші терміни, при цьому гарантуючи демократичність ціни.
  • 

  • Великий вибір автомобілів. В автопарку є машини різного класу, що дозволяє нам «підлаштуватися» під замовника в будь-якій ситуації.
  • 

  • Відкритість. Ми не приховуємо вартість наданих послуг – всі тарифи доступні для наших клієнтів.

Систематизація та швидке реагування на запити клієнтів ідеально поєднуються з цінами. На доказ того розвиток надаваних послуг і величезна кількість вдячних та постійних клієнтів у всіх містах України, де є наші представництва.

Розрахунок вартості

Щоб розрахувати вартість поїздки в таксі «838» не обов’язково здійснювати складні математичні обчислення з метою співвіднести довжину маршруту і вартість одного кілометра їзди. Все, що потрібно нашим клієнтам – зателефонувати за коротким номером «838» і ми розповімо про те, які тарифи діють в даний час.

Повідомивши лише початковий і кінцевий пункт проїзду, ви дізнаєтеся кінцеву вартість. Якщо ви плануєте відвідати відразу декілька місць, то розкажіть про це диспетчеру – наша програма автоматично розрахує вартість і повірте, навіть самі тривалі поїздки обійдуться для вашого гаманця відносно дешево.

Наші тарифи Вас приємно здивують!