Тарифи таксі в Тернополі

Замовити недороге таксі в Тернополі ви зможете у службі «838» онлайн чи за телефоном. Оскільки наша компанія вже більше 12-ти років працює на ринку послуг в Україні (на території 8-ми міст), плануючи розширення своєї діяльності в подальшому, ми уважно ставимося до фінансовій стороні питання. Кредо служби «838» – тарифи таксі повинні бути доступними. Недорого, в нашому розумінні, значить вигідна вартість поїздки на будь-які відстані, зберігаючи при цьому якість надаваних послуг на високому рівні.

Дешеве таксі Тернополя

Служба «838» пропонує замовити таксі дійсно недорого, але при цьому, ми справно виконуємо головні принципи роботи:

  • Пунктуальність. «Дешево» не означає погано! Ми довели це, надаючи транспорт в найкоротші терміни, при цьому гарантуючи демократичність ціни.
  • Великий вибір автомобілів. В автопарку є машини різного класу, що дозволяє нам «підлаштуватися» під замовника в будь-якій ситуації.
  • Відкритість. Ми не приховуємо вартість наданих послуг – всі тарифи доступні для наших клієнтів.

Систематизація та швидке реагування на запити клієнтів ідеально поєднуються з цінами. На доказ того розвиток надаваних послуг і величезна кількість вдячних та постійних клієнтів у всіх містах України, де є наші представництва.

Розрахунок вартості

Щоб розрахувати вартість поїздки в таксі «838» не обов’язково здійснювати складні математичні обчислення з метою співвіднести довжину маршруту і вартість одного кілометра їзди. Все, що потрібно нашим клієнтам – зателефонувати за коротким номером «838» і ми розповімо про те, які тарифи діють в даний час.

Повідомивши лише початковий і кінцевий пункт проїзду, ви дізнаєтеся кінцеву вартість. Якщо ви плануєте відвідати відразу декілька місць, то розкажіть про це диспетчеру – наша програма автоматично розрахує вартість і повірте, навіть самі тривалі поїздки обійдуться для вашого гаманця відносно дешево.

Наші тарифи Вас приємно здивують!