• advantage-1
  Єдиний номер для всієї України
 • advantage-2
  Ввічливі і уважні диспетчери
 • advantage-3
  Мобільний додаток з геолокацією
 • advantage-4
  100% подача автомобіля

Таксі в м. Трускавець – доступне та зручне

У м. Трускавець таксі має великий попит. Мешканці міста часто звертаються за послугами водіїв. Офіційна зустріч, побачення з дорогою людиною або свято у колі рідних - усі ми розуміємо, що всюди дуже важливо бути вчасно. Це визначає актуальність даної послуги для будь-якого міста. Наша служба працює вже понад 10 років у 11 містах України. Ми відомі саме тим, що надаємо найкращі гарантії для наших клієнтів та послуги таксі на висококласному рівні.

Наберіть номер ”838” та наші оператори миттєво дадуть вам відповідь і відправлять до вас потрібне авто. Сьогодні ми пропонуємо вам нову пріоритетну функцію, тепер ви можете викликати таксі у м. Трускавець не тільки за допомогою мобільного телефону, а і в режимі онлайн.

Таксі “838” – прекрасна репутація

Не секрет, що ми – вибір номер 1 серед великої кількості людей. Ми працюємо на засадах чесності та відкритості, та для нас надзвичайно важливо дотримуватися певних правил при роботі з користувачами:

 • Вигідні ціни. Ми пропонуємо вам демократичні ціни, хоча на ринку послуг вони постійно ростуть. Для нас важливо, щоб опція виклику таксі була доступна для всіх клієнтів.
 • Уважне ставлення до кожного замовлення. Служба таксі “838” – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми турбуємося про те, щоб завчасно врахувати всі побажання щодо майбутньої поїздки, виконати їх якісно та точно.
 • Великий діапазон вибору машин. Ви можете обрати авто на будь-який смак, як середнього класу, так і першокласне. За роки нашої праці, ми не тільки здобували неоціненний досвід, а і дбали про розширення нашого автопарку.
 • Комфорт та гарний настрій пасажирів. Наша компанія дбає про те, щоб побажання клієнтів щодо вибору транспорту і нюансів перевезення, та замовлені ними послуги були виконані на усі 100% .

Наше перше правило – якість наданих послуг!

Якщо ви бажаєте скористатися послугами таксі у м. Трускавець, наберіть номер “838”. Завдяки багатоканальній телефонній системі нашої компанії, вам не треба буде довго чекати перш ніж з вами зв’яжуться наші оператори. Не забудьте зауважити всі побажання щодо перевезення та скажіть про ваш майбутній маршрут. Сумлінні працівники нашої служби у найкоротші терміни повідомлять вам марку та номер машини, яка буде чекати на вас у місці відправлення.

Служба таксі “838” - висококласний сервіс при вигідних цінах!

838єдиний номер
для всієї України
Вибери
своє місто