Зручний виклик таксі онлайн

Сучасні можливості та користування мобільними пристроями для замовлення транспортних послуг, допомагають українцям заощадити багато часу. Швидко викликати таксі онлайн у місті Трускавець пропонує і служба «838». Лише за хвилину ви можете озвучити замовлення, а наші працівники, у свою чергу, обов’язково врахують усі ваші побажання, гарантуючи вам комфортне пересування.

«838» – зручне та вигідне таксі

Якщо ви поспішаєте на роботу або зустріч, чи повертаєтеся зі святкування, надзвичайно складно обійтися без виклику гарного таксі. За 14 років досвіду, наша служба онлайн таксі передбачила все для того, щоб замовлення транспортного засобу не потребувало багато часу та стало простим процесом:

  • Необхідно тільки назвати адресу пункту вашого знаходження, місце призначення, час замовлення та ваше ім’я – і все буде зроблено.
  • Якщо потрібно взяти з собою домашнього улюбленця, ви бажаєте мати чек щодо оплати, чи висловити які-небудь додаткові побажання, не забудьте поставити відповідні галочки.
  • Залиште позначку в спеціальному полі, щоб водій мав змогу правильно скласти шлях та зменшити ваше очікування, якщо під’їзд до вашого будинку ускладнений або специфічний.

Ми турбуємося про наших клієнтів

Наша компанія прагне до беззупинного покращення сервісу та збільшення комфорту користувачів. До ваших послуг:

  • змога вибрати марку та клас автомобіля через великий автопарк;
  • лише ввічливі та приємні водії, які досконально знають вулиці Трускавця та околиці міста;
  • швидкі замовлення машин за номером 838 або формою онлайн.

Будьте мобільними, замовляйте онлайн та довіряйте сумлінним водіям таксі «838».