≡ Робота в таксі Бердянська •【838】• Робота водієм таксі в Бердянську
Реєстрація водія
Будь ласка, відправте анкету, щоб стати нашим партнером
Ви отримаєте СМС з кодом
Чекайте! Ваша заявка обробляється
Занадто багато спроб! Спробуйте знову пізніше
Встановіть додаток
#
Переваги
Бонуси за брендування
Бонуси за брендування
Вільний графік роботи
Вільний графік роботи
Без вступних
Без вступних
Часті питання
Для реєстрації Вам необхідно відправити на Viber компанії: фото авто з 4 сторін (на сьогоднішній день), 2 фото салону, техпаспорт і фото прав, номер мобільного для зв'язку з диспетчером
Для отримання замовлення натисніть кнопку «Почати роботу» і програма автоматично почне пошук замовлень
Здійсніть від 3-х замовлень на тиждень і отримайте знижку
Автомобілі від 2000 року, з українською реєстрацією
Для поповнення програми в пошуку введіть "UTAX" (Ваше місто) - позивний - оплата. Поповнюйте рахунок через платіжні системи: iBOX, EASY PAY, ФК Система, Приват 24, 2Click, monobank
Скіл - це функція, яка дозволяє користуватися певними привілеями, такими як: виставлення радіусу подачі, сектору, міжміські замовлення. Скіл прораховується в процентному співвідношенні за прийняті замовлення, чим вище скіл - тим більше функцій доступно

Робота в службі таксі 838 Бердянськ

Потрібен додатковий заробіток? Хочете знайти добре оплачувану роботу зі зручним графіком? Є власний автомобіль? В такому випадку, саме час розглянути вакансію водія таксі 838 в м Бердянськ. Щоб почати співпрацю, не потрібно відвідувати офіс, достатньо заповнити заявку на сайті.

Переваги співпраці зі службою таксі 838:

Читати повністю
  • Гнучкий графік. Ви самі вибираєте коли та скільки вам зручніше працювати.
  • Великий заробіток. Сума доходу обмежується виключно кількістю виконаних замовлень.
  • Широка база клієнтів. Працюючи в великих містах України з 2003 року, наша служба щодня отримує достатньо замовлень, щоб продовжувати розширюватися.
  • Гарна репутація. Підтримуючи високий рівень обслуговування, служба таксі дозволяє добре заробляти.

Умови роботи в таксі 838: м Бердянськ

Початок співпраці з однією з кращих служб таксі починається з заповнення анкети, що містить дані про водія та його автомобіль. Після подачі заявки з водієм зв’язується представник Taxi-838, який надає інструкцію для подальших дій.

До співробітників й автомобілів служби таксі в Сумах висувається ряд вимог, обов’язкових до виконання. Отже, працювати можна при відповідності наступним умовам:

  • технічна справність автомобіля;
  • клас машини, починаючи від Daewoo Sens;
  • реальний водійський стаж понад 1 року;
  • знання вулиць у м. Бердянськ;
  • ефективна робота з навігатором;
  • наявність смартфона на ОС Android для встановлення ПЗ, через яке надходять замовлення, враховуючи ваше місце розташування.

Наші водії мають право самостійно вирішувати, чи приймати замовлення, чи відмовитися від нього, тим самим створюючи собі зручний графік роботи. Ви завжди можете розраховувати на підтримку Taxi-838.

Фінансові питання

Поповнити рахунок можна за допомогою платіжних терміналів. У багатьох торгових точках м. Бердянськ ви без зусиль знайдете i-box, Privatbank, Easypay, де можна перерахувати гроші на надані вам реквізити.