• advantage-1
  Єдиний номер для всієї України
 • advantage-2
  Ввічливі і уважні диспетчери
 • advantage-3
  Мобільний додаток з геолокацією
 • advantage-4
  100% подача автомобіля

Таксі Ужгород: служба 838

Таксі в Ужгороді: служба 838

Послуги таксі мають попит в місті Ужгород. Це можна пояснити тим, що з появою служби таксі "838" вартість виклику автомобіля стала доступнішою. Крім того, наша компанія наочно показала, що таксі в Ужгороді має відповідати більш високому рівню. Тепер, коли ви спізнюєтеся на важливу зустріч, захід або на роботу, вам не варто поспішати, оскільки для виклику автомобіля в нашій службі достатньо всього однієї хвилини. Це стало можливим завдяки короткому мобільному номеру і можливостям подачі заявки онлайн. Працює наше таксі в Ужгороді та ще 13 містах України. Таку широку мережу вдалося створити протягом 10 років, пропонуючи якісні послуги для клієнтів.

Як ми завоювали довіру клієнтів

Більшість жителів Ужгорода таксі замовляють в нашій компанії не тільки тому, що ми ведемо справедливу цінову політику щодо клієнта. Крім доступної вартості наших послуг, ми завжди дотримуємось певних правил праці з клієнтами:
 • ми пропонуємо найдешевше таксі Ужгорода не приховуючи додаткових націнок, Такі прозорі взаємини викликають у клієнтів довіру;
 • наші фахівці знайдуть підхід до будь-якого клієнта з огляду на всі його побажання;
 • в нашому автопарку найрізноманітніші автомобілі, що відповідають високим якостям комфорту та безпеки;
 • висока кваліфікація наших операторів і водіїв гарантують швидку подачу авто, тому забудьте про запізнення.
Завдяки тому, що у нас великий вибір автомобілів, кожен клієнт може викликати машину, яка максимально відповідає його вимогам. Таким чином рівень комфорту і безпеки, оперативність співробітників і лояльні ціни – це основні показники якості сервісу нашої компанії.

Чому таксі "838" найкраще

Коли людина спізнюється, для неї кожна хвилина має цінність. Саме стільки часу буде потрібно, щоб викликати наше таксі в Ужгороді, набравши з мобільного телефону короткий номер 838. Завдяки роботі багатоканальної телефонної системи, не доведеться залишатися на лінії в очікуванні оператора. Наш фахівець відразу передзвонить та вислухає ваші побажання. Потрібно зазначити адресу відправлення і прибуття, щоб оператор зміг розрахувати вартість поїздки. Також варто зазначити марку автомобіля, якщо на цей рахунок є побажання. Для вашої зручності ми зробили можливість викликати таксі в Ужгороді за допомогою онлайн замовлення на сайті з допомогою зручного мобільного додатку.
838єдиний номер
для всієї України
Вибери
своє місто