Тарифи таксі у Вінниці

Служба «Taxi 838» у Вінниці – одна з найдоступніших міських служб. Наша злагоджена команда працює злагоджено за універсальною формулою «24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік». Серед найважливіших пріоритетів діяльності підприємства – якісний сервіс в будь-який час. Що це означає? Це означає, що ми надаємо послуги виключно від професійних водіїв, уважних і чуйних диспетчерів, працює новий автотранспорт різного класу для всіх видів перевезень таксі. Ми – клієнтоорієнтована компанія, і рівень послуг, що надаються, завжди в центрі уваги всього колективу.

Ми розробили адекватні тарифи таксі у Вінниці та інших містах України, де ми працюємо оцінили, що вони досить демократичні для сучасного ринку відповідних послуг, так що гаманці наших потенційних клієнтів анітрохи не схуднуть. Задоволені залишаться і пасажири широкої душі, і економні. У той же час якість перевезень для людей, які поспішають у своїх справах, у ​​нас завжди висока, всупереч невисоким тарифам. Наші водії – люди відповідальні і розуміють який дорогий час для будь-якого міського пасажира, наскільки важливо вчасно приїхати за вказаною клієнтом адресою, встигнути на потяг, що відходить з хвилину на хвилину, доставити хворого до лікаря або квіти нареченій.

При розробці зрозумілих тарифів на обслуговування вінничан наше керівництво користувалося останніми досягненнями кращих представників економічної науки. Враховувалися останні карти доріг Вінниці і області, стан їхнього покриття, найкоротший і найдовший кілометраж, клас автомобільного парку, справжня і потенційна (в перспективі декількох років) вартість палива, передбачувані міжміські напрямки, сервісні корисні можливості, досвід роботи персоналу. Якраз всі основні складові при виробленні тарифікації. Таким чином, ми пропонуємо цілком обґрунтовані тарифи. Працюємо з девізом: прийнятна вартість поїздки – більше лояльних клієнтів.

Хочете істотно заощадити? Компанія «Taxi 838» в режимі доступних для всіх пасажирів акцій може зробити вашу поїздку набагато менш витратною. Від вас вимагається лише періодично користуватися в разі необхідності нашими послугами. Ставши постійним клієнтом, ви маєте можливість переконатися, як ваші переміщення на таксі виявляться в кілька разів дешевше. Навіть за хлібом на такому таксі можна буде з’їздити!

Викликаєте ви авто по телефону, чи заходите на нашу сторінку в Інтернеті і робите онлайн-замовлення, на тарифах це не відображається. Дзвінок по мобільному телефону на номер 838 зовсім безкоштовний – працює послуга «зворотний дзвінок». Наберіть нас, і вам зателефонують. З нами немає нічого неможливого, що б вам не захотілося в сфері послуг таксі, – довеземо, доставимо, домчимо.

Завдяки нашій службі «838», Вінниця – місто швидких, комфортних, вигідних таксі.