Тарифи таксі 838 в Запоріжжі

Служба таксі 838 надає послуги на ринку України вже більше 12 років, сьогодні наш сервіс представлений в більш ніж 8-ми населених пунктах України. Великий досвід роботи, ретельний підбір персоналу, водіїв і транспортних засобіввсе це є запорукою нашого успіху і популярності серед замовників. Але головною причиною популярності служби серед клієнтів є доступна вартість на послуги перевезення. Служба таксі 838 завжди дотримувалася принципу, що запропонована нами послуга повинна мати прийнятну ціну, а також надаватися на високому рівні. Впровадження даної стратегії дозволило нам зайняти гідне місце серед подібних сервісів і обійти деяких конкурентів. Але найголовніше, клієнти нашої служби таксі завжди залишаються впевненими, що звернувшись до нас, отримають найдешевше таксі в Запоріжжі та інших містах України.

Дешеве таксі в Запоріжжі: що включено?

Викликати таксі в Запоріжжі недорого, і при цьому отримати якісне обслуговування, можливо, якщо ви клієнт Служби таксі 838. Ось що ми розуміємо під словосполученням «якісне обслуговування»:

  • Своєчасність подачі автомобіля.
  • Поїздка на комфортабельному, чистому і новому авто.
  • Обслуговування досвідченими і ввічливими водіями.
  • Можливість виклику таксі 24 години на добу.

Ми завжди готові піти назустріч клієнтові і при необхідності виконати додаткові побажання, наприклад, забезпечити наявність в автомобілі дитячого крісла або надати автівку для перевезення великих компаній і т.п.

Від чого залежить тариф?

Звичайно, як у будь-якій службі таксі, вартість поїздки залежить від її дальності. Тому, звернувшись до оператора нашої служби або заповнивши он-лайн заявку на сайті, вказавши всі необхідні дані, ви можете дізнатися про вартість поїздки заздалегідь і планувати свої витрати.

Ми також пропонуємо вигідні тарифи на міжміські перевезення, поїздки по місту за декількома пунктами призначення, трансфер і т.д. Наші оператори працюють чітко і злагоджено, заявлена ​​клієнтові ціна на таксі не змінюється по прибуттю в пункт призначення. Наші клієнти завжди можуть бути впевненими, що їхні замовлення будуть виконані вчасно. Служба таксі 838 має у розпорядженні великий автопарк, завдяки чому ми можемо швидко реагувати на вимоги клієнта.

Якщо ви ще думаєте над тим, чи варто замовляти таксі 838, дзвоніть нам і порівняйте наші ціни з уже запропонованими вам.