Служба 838 – замовлення таксі в Запоріжжі

Для того, щоб замовити таксі онлайн – скористайтеся нашим мобільним додатком.
google_play-300x104 available-appstore-300x103

Постійний розвиток технологій впливає на всі сфери діяльності людини. Ось і наша Служба таксі 838 намагається йти в «ногу із часом» і пропонувати своїм клієнтам нові та зручні можливості виклику таксі. Багато наших клієнтів в Запоріжжі та інших містах України знають про якість послуг і доступність тарифів на таксі, які пропонує наша служба. Але в умовах конкурентної боротьби, та з метою ще більш швидкого і зручного обслуговування пасажирів, служба таксі 838 пропонує можливість оформити виклик автівки в Запоріжжі он-лайн на нашому сайті.

Як замовити таксі?

Щоб замовити таксі он-лайн у Запоріжжі досить зайти на сторінку нашого сервісу і заповнити запропоновану форму заявки. У даній анкеті ви можете вказати тип послуги: перевезення по місту або в передмістя, вимоги до транспорту, час і місце подачі авто. Якщо вам потрібно відвідати на таксі відразу декілька пунктів, ви також можете вказати дану інформацію у заявці.

Замовлення он-лайн таксі в Запоріжжі дає деякі переваги:

  • Ви можете вказати всі необхідні нюанси і вимоги до авто, наприклад, наявність дитячого крісла, місткого багажника і т.п.
  • Інформацію про вартість перевезення ви отримуєте заздалегідь і можете розрахувати свої витрати завчасно.
  • Здійснювати замовлення таксі он-лайн ви можете 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Крім цього клієнти Служби таксі 838 завжди можуть розраховувати на якісний сервіс, комфортабельні авто та доступні тарифи.

Поспішайте скористатися зручним і швидким способом замовлення таксі на нашому сервісі. Ми працюємо в Запоріжжі та інших населених пунктах України, що дає можливість зручного замовлення таксі за номером 838 де б ви не знаходилися.