≡ Таксі в Харкові • 【838】• Замовити службу таксі за номером 838 або онлайн

Замов таксі у Харкові

Переваги
Чесна ціна
Чесна ціна
Зручний спосіб замовлення
Зручний спосіб замовлення
Швидка подача
Швидка подача

Більше 15 років ми працюємо в багатьох містах України. Якщо ви поспішаєте в аеропорт, ЖД вокзал, автовокзал, роботу або на зустріч з друзями, TAXI 838 - оперативно і комфортно доставить вас в потрібне місце за найнижчими тарифами

Надійне і комфортне таксі у Харкові

Універсальний транспорт для всіх

 Щодня послугами таксі користуються тисячі харків'ян і гостей міста. Не має значення, як ви звикли переміщатися по Харкову – за кермом дорогої іномарки або на метро: коли виникає термінова необхідність їхати, людина з будь-яким рівнем достатку звертається до служби таксі.

Читати повністю

Таксі 838: першокласний сервіс

 Таксі Харків 838 подбає про те, щоб ви опинилися в потрібний час в потрібному місці:

  • єдиний номер виклику

Щоб дзвінок в нашу службу не займав багато часу, ми позбавили своїх клієнтів від необхідності запам'ятовувати і набирати довгі номери. Телефонуйте з мобільного телефону на номер 838, і абсолютно неважливо, в якому регіоні нашої країни ви зараз перебуваєте, або заповніть онлайн заявку.

  • ввічливе спілкування

Ввічливість – кредо нашої компанії. Поспіх, невдалі спроби зв'язатися з іншими таксі і банальна втома можуть позначитися на манері спілкування пасажирів. Диспетчери 838 та водії тактовні і коректні в будь-якій ситуації. Від наших співробітників ви ніколи не почуєте грубих слів. Ми даруємо всім гарний настрій!

  • уважність

Точно записати адресу, час та з'ясувати побажання стосовно місткості автомобіля – завдання диспетчерів. Інформація за викликом повинна бути максимально повною, адже помилка може обійтися замовнику дуже дорого. Набирайте 838 і будьте впевнені, що всі ваші плани обов'язково здійсняться!

  • ідеальне знання міста

Харків – друге за величиною місто України після столиці, тому знання його районів, назв проспектів, вулиць та провулків – обов'язкова умова для співробітників таксі. Персонал служби 838 відмінно орієнтується в місті і в області.

  • гарантія подачі машини

Година пік, ранній ранок або розпал робочого дня – в який би час ви не подзвонили, таксі 838 гарантує подачу автомобіля: великий автопарк дозволяє нам обслуговувати клієнтів у всіх районах Харкова, незалежно від періоду доби і завантаженості міських магістралей.

  • безпечні поїздки

Досвід наших водіїв, бездоганне дотримання ПДР, а також нові сучасні автомобілі дозволяють нам з повною упевненістю заявляти про те, що поїздки в таксі 838 – це безпека і комфорт без шкоди вашому часу і швидкості пересування. Служб таксі Харкова багато - обирайте достойних!