≡ Таксі в Києві • 【838】• Замовити службу таксі за номером 838 або онлайн

Замов таксі в Києві

Переваги
Чесна ціна
Чесна ціна
Зручний спосіб замовлення
Зручний спосіб замовлення
Швидка подача
Швидка подача

Більше 15 років ми працюємо в багатьох містах України. Якщо ви поспішаєте в аеропорт, ЖД вокзал, автовокзал, роботу або на зустріч з друзями, TAXI 838 - оперативно і комфортно доставить вас в потрібне місце за найнижчими тарифами

Таксі в Києві онлайн

За статистикою таксі в Києві замовляють кожні 5 хвилин. Складно навіть уявити, наскільки актуальною може виявитися дана послуга, адже ситуації, коли необхідно вчасно бути в тому чи іншому місці трапляються постійно. Наша служба пропонує скористатися таксі в Києві та ще восьми містах України. У перспективі – розвиток і надання послуг на більшій території нашої держави та за її межами. Один з плюсів «838» – можливість замовити таксі (Київ) онлайн в інтернеті або через мобільний додаток, і це не єдина перевага нашої служби.

Читати повністю

Служба таксі 838: наші переваги

  • Досвід роботи. На відміну від інших таксі Києва, наша компанія функціонує на ринку України більше 12-ти років. За цей період ми змогли організувати чітку і злагоджену роботу, пропонуючи максимальну оперативність та якість послуг.
  • Великий автопарк. Не всі таксі Києва можуть запропонувати великий вибір автомобілів. Як правило, в таксі (Київ) використовуються досить зношені машини середнього класу, які приїжджають без можливості вибору відповідного варіанту. Наша служба кардинально змінила підхід до даної сфери послуг! Наприклад, у такому місті, як Київ, таксі 838 володіє своїм власним автопарком, в якому є транспорт від середнього класу і вище.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таксі (Київ і не тільки) 838 – це уважне ставлення до наших замовників. Ваш дзвінок – і ми врахуємо всі особливості майбутнього шляху.

Якщо ви знаходитесь в одному з населених пунктів України, де працює наша компанія, або, зокрема, в місті Київ – таксі 838 стане для вас чудовою знахідкою, оскільки головні принципи, якими ми керуємося, це:

  • Задоволеність клієнта. При замовленні таксі (Київ, Львів, Маріуполь тощо), ми намагаємося зробити все, щоб клієнт залишився задоволений.
  • Доступність. На відміну від інших таксі Києва, служба 838 дотримується демократичної цінової політики.
  • Якість наданих послуг – невід'ємна частина нашої роботи.

Оперативне таксі для тих, хто цінує свій час

Служба таксі (Київ) пропонує замовити найбільш прийнятну машину, зробивши лише один дзвінок. Завдяки унікальній системі «автопередзвонювання» наші фахівці зателефонують клієнту і уточнять час і місце початкового і кінцевого пункту. Крім того, щоб скористатися послугами, не обов'язково запам'ятовувати складні телефони і накопичувати візитки у своєму портмоне. Всі номери таксі (Київ) – це лише три прості цифри «838», набір яких для наших клієнтів є абсолютно безкоштовним.