≡ Таксі в Львові • 【838】• Замовити службу таксі за номером 838 або онлайн

Замов таксі у Львові

Переваги
Чесна ціна
Чесна ціна
Зручний спосіб замовлення
Зручний спосіб замовлення
Швидка подача
Швидка подача

Більше 15 років ми працюємо в багатьох містах України. Якщо ви поспішаєте в аеропорт, ЖД вокзал, автовокзал, роботу або на зустріч з друзями, TAXI 838 - оперативно і комфортно доставить вас в потрібне місце за найнижчими тарифами

Таксі Львів: служба 838

За статистикою таксі у Львові замовляють кожні 5 хвилин. Складно навіть уявити наскільки актуальною може виявитися дана послуга, адже ситуації, коли необхідно своєчасно бути в тому чи іншому місці трапляються постійно. Наша служба пропонує скористатися таксі у Львові та ще 8-ми містах України. У перспективах - розвиток і надання послуг на більшій території нашої держави і за її межами. Одна з переваг «838» - можливість замовити таксі Львова онлайн в інтернеті або через мобільний додаток, і це не єдина перевага нашої служби.

Читати повністю

Служба таксі 838: наші переваги

  • Досвід роботи. На відміну від інших таксі Львова, наша компанія функціонує на ринку України більше 12-ти років. За цей період ми зуміли організувати чітку і злагоджену роботу, пропонуючи максимальну оперативність і якість послуг.
  • Багатий автопарк. Не всі таксі Львова можуть запропонувати великий вибір автомобілів. Як правило, у таксі використовуються досить зношені машини середнього класу, які приїжджають за замовчуванням, без можливості вибору відповідного варіанту. Наша служба кардинально змінила підхід до даної сфери послуг! Приміром, в такому місті, як Львів, таксі 838 має свій власний автопарк із транспортом від середнього класу та вище.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Таксі у Львові 838 - це уважне ставлення до наших замовників. Ваш дзвінок - і ми врахуємо всі особливості майбутнього маршруту.

Якщо ви знаходитесь в одному з населених пунктів України, де працює наша компанія або зокрема, в місті Львів - таксі 838 стане для вас чудовою знахідкою, оскільки головні принципи, якими ми керуємося це:

  • Задоволеність клієнта. При замовленні таксі (Львів, Київ, Одеса і т.п.), ми намагаємося зробити все, щоб клієнт залишився задоволений.
  • Доступність. На відміну від інших таксі Львова, служба 838 дотримується демократичною цінової політики.

Якість надання послуг - невід'ємна частина нашої роботи.

Оперативне таксі для тих, хто цінує свій час

Служба таксі (Львів) пропонує замовити найбільш прийнятну автівку лише по одному виклику. Завдяки унікальній системі «автопередзвону» наші фахівці подзвонять клієнту і уточнять час і місце початкового і кінцевого пункту. Крім того, щоб скористатися послугами, не обов'язково запам'ятовувати складні телефони і зберігати візитки у своєму портмоне. Всі номери таксі Львова - це лише три прості цифри «838», набір яких для наших клієнтів є абсолютно безкоштовним. Номер нашої служби зручний для тих хто часто подорожує: єдиний номер таксі 838 - єдиний сервіс по Україні!