≡ Таксі в Маріуполі • 【838】• Замовити службу таксі за номером 838 або онлайн

Замов таксі в Маріуполі (Тимчасово не працюємо)

Переваги
Чесна ціна
Чесна ціна
Зручний спосіб замовлення
Зручний спосіб замовлення
Швидка подача
Швидка подача

Більше 15 років ми працюємо в багатьох містах України. Якщо ви поспішаєте в аеропорт, ЖД вокзал, автовокзал, роботу або на зустріч з друзями, TAXI 838 - оперативно і комфортно доставить вас в потрібне місце за найнижчими тарифами

838 - найкраще таксі в Маріуполі

Комфортний і безпечний транспорт

Маріуполь - великий промисловий центр України і морський порт, тому послуга таксі актуальна не тільки для жителів, але і для численних гостей цього міста. Якщо виникла необхідність їхати, таксі Маріуполя 838 вирішить це питання. Ми пропонуємо поїздки в сучасних автомобілях з водіями-професіоналами.

Читати повністю

Обслуговування на вищому рівні

Таксі 838 ставить своєю метою висококласний сервіс. Відмінна організація роботи дозволяє нам задовольнити всі запити пасажирів:

  • дзвінки на один короткий номер

Дзвінок в таксі не повинен забирати час, тоді коли як багато служб таксі в Маріуполі пропонують пасажирам набирати десяти значні номери з кодами. 838 - номер, який легко запам'ятати, і абсолютно неважливо, карта якого мобільного оператора у вашому телефоні, і де ви знаходитеся в даний момент.

  • спілкування з ввічливим персоналом

Доброзичливий тон, ввічливість і тактовність - головні якості наших співробітників, і ми намагаємося повністю виключити можливість конфліктних ситуацій. Поспіх, втома, невдалий досвід спілкування з іншими службами впливають на поведінку клієнтів, але завдання наших диспетчерів і водіїв - надати вам якісний сервіс і гарний настрій.

  • точне виконання замовлення

Адреси, час подачі, додаткові вимоги - від отримання достовірних данних залежить багато чого. Ніхто не хоче запізнитися в аеропорт або на вокзал через помилку диспетчера або нерозторопності водія. Телефонуйте до таксі 838 і сміливо реалізуйте свої плани!

  • прекрасне знання міста

Знання Маріуполя та його околиць - обов'язкова умова для диспетчерів і водіїв нашого таксі, причому вони повинні орієнтуватися по карті і безпосередньо і в реальній обстановці, щоб якнайшвидше доставити пасажирів в потрібне місце.

  • 100% подача машини

Різний час доби - це певна завантаженість міських магістралей і активність пасажирів, але ми ніколи не відмовимо вам у подачі машини. Достатня кількість автомобілів в автопарку дає нам можливість обслужити всіх охочих навіть у години пік.

  • безпека - понад усе

У таксі Маріуполя 838 працюють лише досвідчені водії, які суворо дотримуються правил дорожнього руху і культури водіння. Для перевезень пасажирів використовуються сучасні машини, які регулярно проходять технічний огляд. Ми гарантуємо своїм пасажирам безпечні поїздки!