≡ Таксі в Одесі • 【838】• Замовити службу таксі за номером 838 або онлайн

Замов таксі в Одесі

Переваги
Чесна ціна
Чесна ціна
Зручний спосіб замовлення
Зручний спосіб замовлення
Швидка подача
Швидка подача

Більше 15 років ми працюємо в багатьох містах України. Якщо ви поспішаєте в аеропорт, ЖД вокзал, автовокзал, роботу або на зустріч з друзями, TAXI 838 - оперативно і комфортно доставить вас в потрібне місце за найнижчими тарифами

Служба таксі 838 в Одесі

Таксі – це відмінний спосіб пересування в потрібне місце і час. Наша служба 838 за 12 років справної роботи вже довела це, знаючи, що таксі в Одесі – це не примха, а життєва необхідність сучасної людини. Ми розуміємо, наскільки зручно, коли машина, що відповідає вашим потребам за статусом і місткістю, завжди доступна, і намагаємося забезпечувати саме такі умови для наших клієнтів. Тому в такому місті як Одеса, таксі 838 - відмінний варіант для оперативного пересування з комфортом.

Читати повністю

Таксі в Одесі 838: у будь-який час, в будь-якому місці

Якість і зручність для клієнтів – головні принципи нашої роботи. За величезний період успішної роботи ми зуміли створити велику базу постійних замовників, запустили в роботу діючий, функціональний автопарк, що складається з автомобілів від середнього до ВІП-класу, який дозволяє забезпечувати:

  • швидку реакцію на виклик;
  • можливість вибору потрібного авто (в залежності від цілей і побажань клієнта);
  • професійну і своєчасну доставку клієнта до пункту призначення;
  • легко запам'ятовується безкоштовний номер таксі (Одеса) – «838»;
  • відкритість цін та надання інформації щодо вартості ще до початку поїздки;
  • доступну цінову політику.

В даний час, наше таксі працює в восьми населених пунктах України за єдиним номером виклику. У перспективах – завоювання більш масштабного ринку діяльності на території нашої держави. Ми з упевненістю дивимося в майбутнє, любимо свою роботу і виконуємо її, насамперед, з орієнтацією на побажання клієнта – тисячі вдячних клієнтів вже здобули впевненість у бездоганності нашої роботи! Переконайтеся в ній і ви!