≡ Таксі в Полтаві • 【838】• Замовити службу таксі за номером 838 або онлайн

Замов таксі у Полтаві

Переваги
Чесна ціна
Чесна ціна
Зручний спосіб замовлення
Зручний спосіб замовлення
Швидка подача
Швидка подача

Більше 15 років ми працюємо в багатьох містах України. Якщо ви поспішаєте в аеропорт, ЖД вокзал, автовокзал, роботу або на зустріч з друзями, TAXI 838 - оперативно і комфортно доставить вас в потрібне місце за найнижчими тарифами

Таксі 838 в Полтаві: ваша безпека і комфорт

Транспорт на всі випадки життя

З усіх видів транспорту таксі вважається найбільш універсальним варіантом: приїде в будь-який час дня і ночі, доставить, куди потрібно, допоможе відвезти багаж і супроводить під час урочистих заходів. Служба таксі 838 у Полтаві - це доступні ціни і якісне обслуговування. Нашими послугами щоденного користуються як мешканці Полтави, так і гості цього чудового міста.

Читати повністю

Європейський сервіс

Ми дорожимо кожним нашим клієнтом і робимо все можливе для підвищення якості обслуговування:

  • універсальний номер

Телефонуйте 838 не тільки в Полтаві, а й у Києві та Харкові - один номер таксі відразу для трьох міст! Ми працюємо відразу в декількох регіонах нашої країни, тому вам не доведеться запам'ятовувати і набирати багато цифр.

  • онлайн заява

Користуйтеся можливістю зробити замовлення через інтернет. Заходьте на сайт нашого таксі і заповнюйте нескладну форму. Онлайн замовлення дозволяє зробити як терміновий виклик, так і замовити машину попередньо

  • ввічливий персонал

Ввічливе спілкування з клієнтами - головний принцип роботи нашої компанії. Не має значення, в якому настрої пасажири, диспетчери і водії проявлять витримку і такт. Грубі слова і конфліктні ситуації - це не про нас!

  • уважне обслуговування

Від диспетчера залежить, яку інформацію отримає водій для подальших дій. Адреса та час подачі, а також додаткові побажання - важливо зафіксувати всі потрібні відомості. На таксі 838 ви завжди і скрізь приїдете вчасно!

  • доскональне знання міста

Полтава - великий обласний центр, і далеко не всі місцеві жителі знають всі хитросплетіння його вулиць, а вже мандрівникові заблукати - простіше простого: водії і диспетчери нашого таксі швидко знайдуть потрібну адресу!

  • подача машини гарантована

Викликайте таксі в будь-який час доби, в свята і будні, і ми обов'язково спрямуємо машину за вказаною адресою. Автопарк таксі 838 постійно розширюється, що дає нам можливість обслужити пасажирів з Полтави та найближчих населених пунктів.

  • безпека ваших поїздок

Безпека поїздок - понад усе, тому наші водії суворо дотримуються правил дорожнього руху, а автопарк складається виключно з сучасних автомобілів.