≡ Таксі в Стриї • 【838】• Замовити службу таксі за номером 838 або онлайн

Замов таксі в Стриї

Переваги
Чесна ціна
Чесна ціна
Зручний спосіб замовлення
Зручний спосіб замовлення
Швидка подача
Швидка подача

Більше 15 років ми працюємо в багатьох містах України. Якщо ви поспішаєте в аеропорт, ЖД вокзал, автовокзал, роботу або на зустріч з друзями, TAXI 838 - оперативно і комфортно доставить вас в потрібне місце за найнижчими тарифами

Таксі в м. Стрий: служба 838

Затишне місто Стрий привертає архітектурою будівель, які налічують кілька століть, зеленими куточками-парками, гарними краєвидами, різнокольоровими будинками. Четверте за чисельністю місто у Львівській області не заведено вважати туристичним центром, проте, відвідавши Стрий, ніхто не зможе залишитися байдужим до цього міста, повного загадок. При цьому адміністративний центр став зосередженням ділового життя району, багатьох заводів, й одним з найбільших залізничних вузлів.

Послуги таксі для тисяч жителів і гостей Стрия — зручна можливість з комфортом переміщатися по місту в будь-який час і погоду. Кращі транспортні послуги надає служба таксі "838". Розвинута мережа, що дозволяє охоплювати кілька великих центрів України, представлена в багатьох містах, у тому числі в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі. І цей список продовжує розширюватися.

Читати повністю

Чому обирають Taxi-838

Потрібно за короткий термін дістатися до місця призначення? Хочете бути впевненими, що машину подадуть в необхідний час? Один дзвінок за коротким номером 838, і замовлене авто чекатиме вас у місці призначення.

Служба таксі "838" надає послуги на вищому рівні за рахунок декількох факторів:

  • подача машини в найкоротші терміни;
  • цілодобова робота без свят і вихідних;
  • безкоштовні дзвінки в службу (диспетчер зателефонує за вашим номером);
  • низькі тарифи та знижки для постійних клієнтів;
  • забезпечення безпеки поїздки;
  • можливість вибрати машину з великого автопарку;
  • приємні диспетчери та ввічливі водії;
  • великий досвід роботи в даній сфері.

Один раз скориставшись послугами 838, ви більше не захочете звертатися в інші служби таксі. Наша компанія цінує кожного клієнта, прагнучи зробити вашу поїздку максимально комфортною. Замовити авто можна всього в кілька кліків! Для цього достатньо скористатися онлайн-сервісом на офіційному сайті або завантажити безкоштовний мобільний додаток. Програмне забезпечення, встановлене на смартфон, також дозволяє відстежувати місце перебування та шлях автомобіля в реальному часі.

На вартість перевезення не впливає місце, куди викликається машина, також не важливо буде пасажир місцевим жителем чи гостем. Якщо ви не хочете потрапити на спритних таксистів, які піднімають тарифи на залізничних вокзалах та біля аеропортів, вам неодмінно варто скористатися нашими послугами. У 838 діють фіксовані тарифи, незалежно від міста, в якому ви користуєтеся нашими послугами, ціни залишаться низькими та вигідними.