≡ Робота в таксі Дніпра •【838】• Робота водієм таксі в Дніпрі
Реєстрація водія
Будь ласка, відправте анкету, щоб стати нашим партнером
Ви отримаєте СМС з кодом
Чекайте! Ваша заявка обробляється
Занадто багато спроб! Спробуйте знову пізніше
Встановіть додаток
#
Переваги
Бонуси за брендування
Бонуси за брендування
Вільний графік роботи
Вільний графік роботи
Без вступних
Без вступних

Робота в таксі 838 у Дніпрі

Послуги таксі необхідні постійно. При цьому більшість клієнтів воліють користуватися послугами не випадкових водіїв, а компаній, які вже заслужили хороші відгуки, мають прозору цінову політику і надають якісний сервіс. Ми постійно розширюємося, зростає коло наших клієнтів, ми рекламуємо свої послуги, тому завжди готові запропонувати роботу водіям у Дніпрі у нашій службі таксі.

Читати повністю

Що ми пропонуємо: умови співпраці

Робота в таксі у Дніпрі із нашою компанією дозволить будь-якому водієві відчувати себе максимально вільно, працювати без тиску, за тим графіком, який ви самі собі вибираєте. Не потрібно приїжджати в офіс, вести довгі переговори. Від Вас буде потрібно тільки три речі:

  • знання Дніпра хоча б в деякій мірі;
  • своя машина;
  • телефон з операційною системою «Андроїд».

На ваш телефон встановлюється програмне забезпечення, за допомогою якого ви будете бачити актуальні замовлення в залежності від району, де ви знаходитесь. Програма покаже маршрут і вартість поїздки. Рішення брати чи не брати замовлення у відпрацювання ви приймаєте самостійно.

Ми не вимагаємо від водіїв вступних внесків при укладенні договору про співпрацю. Заробіток по замовленнях залежить від здібностей водія. Комісійні приймаються через платіжні термінали, зазначені на цій сторінці. Штрафи у спільній роботі не передбачені. Проте, передбачена підтримка технічної служби у будь-який час. Ми також готові при необхідності сприяти ремонту та шиномонтажу вашого авто.

Що потрібно від Вас?

Перш за все, власний автомобіль з чотирма дверима. Мінімальний клас авто: Daewoo Sens. Ми зацікавлені у створенні парку автомобілів і легкових, і вантажопасажирських – від бюджетних до елітних варіантів.

Будь-який водій Дніпра, у якого є автівка, що відповідає встановленим вимогам, може заповнити анкету прямо на цьому сайті і чекати дзвінка від нас для укладення договору про співпрацю.

Компаніям-партнерам

Ми запрошуємо до співпраці не тільки власників автомобілів, а також таксомоторні компанії в якості наших партнерів. Взаємовигідні умови роботи дозволять і нам, і вам розширити обсяг послуг, охопити більшу аудиторію замовників, внаслідок чого досягти прибутку більшого, ніж у випадку конкурентної боротьби за клієнта.