≡ Робота в таксі Одеси •【838】• Робота водієм таксі в Одесі
Реєстрація водія
Будь ласка, відправте анкету, щоб стати нашим партнером
Ви отримаєте СМС з кодом
Чекайте! Ваша заявка обробляється
Занадто багато спроб! Спробуйте знову пізніше
Встановіть додаток
#
Переваги
Бонуси за брендування
Бонуси за брендування
Вільний графік роботи
Вільний графік роботи
Без вступних
Без вступних

Робота в службі таксі 838 Одеси

Стабільність, наявність постійного заробітку – головні потреби людини, що знаходиться в пошуках роботи. Служба таксі 838 солідарна з цими пріоритетами, а тому з уважністю ставиться до інтересів своїх водіїв і запрошує до співпраці.

 

Читати повністю

 

Робота в Одесі водієм в службі таксі 838

Якщо ви акуратний і уважний водій-одесит мінімум з 3-х річним стажем, маєте велике бажання працювати і отримувати стабільний прибуток, то служба таксі 838 – відмінне рішення.

  • Вільний графік. Наші водії обирають графік роботи самостійно.
  • Щедрі винагороди. Шофер отримує можливість добре заробляти вже найближчим часом.
  • Ефективна мотивація до праці і співпраці. Відсутність штрафів та вступних – зручні умови для плідної роботи в службі 838.
  • Можливість вибору. Якщо вам потрібна робота – таксі 838 співпрацює з водіями, що володіють власним автомобілем (не нижче класу Daewoo Sens). Можлива робота на нашому вільному транспорті, розташованому у власному автопарку.

Крім того, для наших постійних водіїв пропонується технічна підтримка, і, в разі необхідності, ми посприяємо вирішенню різних транспортних питань.

 

Отримати можливість стати працівником великої служби таксі ви можете вже прямо зараз. На сайті розміщена коротка і проста анкета, після заповнення і відправки якої наші спеціалісти зв’яжуться з вами в найкоротші терміни і дадуть відповіді на всі питання, пропонуючи найбільш зручний час для початку співпраці.